VýrobciFLIR

FLIR

Společnost FLIR je mezinárodní organizace, která se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou zařízení určených pro zobrazování a vyhodnocování teplotních polí. Tato společnost vznikla integrací několika výrobců z USA (FSI, INFRAMETRICS a INDIGO) a Švédska (AGEMA) a dnes je největším světovým výrobcem v termovizní techniky na světě. Díky skoro jak 40leté zkušenosti v této oblasti může nabídnout nejmodernější techniku pro bezkontaktní měření a zobrazování teplotních polí.

Společnost "TMV SS" je oficiální prodejce firmy FLIR pro Českou a Slovensku republiku. Stejně jako v roce 2015, obdržela společnost "TMV SS" ocenění "FLIR Platinum Partner". Toto ocenění potvrzuje nejvyšší standardy vzájemných vztahů a excelentní technickou i obchodní úroveň.

Předností námi dodávané techniky firmy FLIR nejsou jen v technických vlastnostech termovizních kamer, ale také servisem, který naše společnost pro uživatele techniky FLIR nabízí. Vyjma samozřejmého záručního i pozáručního servisu, nabízíme také pro uživatele termovizní techniky FLIR možnost ověření přesnosti kamer v našem sídle na kalibrovaném černém tělese. Mezi další podporou našich zákazníků patří například pořádání pravidelných seminářů a setkání, kde mají uživatelé jedinečnou příležitost výměny zkušeností při měření s ostatními uživateli. Samozřejmostí je také školení pro práci a obsluhu na odborné úrovni, které je pro nové uživatele poskytováno zdarma v rámci nákupu termovizní techniky. Na tomto školení se uživatel dozví nejen jak ovládat kameru a programy pro vyhodnocení, ale také zákonitosti spojené s měřením v infračervené oblasti, což je to nejdůležitější.

Pokud máte zájem o bližší informace, technické specifikace, kompletní prospektový materiál či jiné údaje, kontaktujte nás prosím na uvedeném tel. čísle nebo e-mailu, popřípadě použijte náš kontaktní formulář. Nabízíme Vám též možnost navštívit domovskou stránku firmy FLIR na adrese www.flir.com.

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU


antispam
Zadejte text z obrázku

Produkty tohoto výrobce

FLIR A35

FLIR A35

Termokamera FLIR A35 kamerou Axx řady, která se vyznačuje svou kompaktností a vysokou dostupností.

Detail

FLIR A65

FLIR A65

Termokamera FLIR A65 je nejlepší kamerou Axx řady, která se vyznačuje svou kompaktností a vysokou dostupností.

Detail

FLIR A300f

FLIR A300f

FLIR A300f je venkovní verzí termokamery FLIR A300. Je uložena v environmentálním krytu, který jí umožňuje práci i v prašném a vlhkém prostředí, o čemž svědčí i stupeň krytí IP66. Tento kryt však samozřejmě nelimituje ...

Detail

FLIR E60

FLIR E60

Termokamera FLIR E60 je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR A300

FLIR A300

Kamera FLIR A300 se hodí nejvíce pro bezpečnostní a automatizační aplikace, jejichž nedílnou součástí je slučitelnost se síťovými protokoly. Může být nainstalována téměř všude. Tato termokamera je dostupnou volbou pro ...

Detail

FLIR A310 ex

FLIR A310 ex

Termokamera FLIR A310 ex byla vyrobena speciálně do prostředí, kde hrozí riziko exploze. Kamera je umístěna ve schránce, která je certifikována direktivou ATEX.

Detail

FLIR A310f

FLIR A310f

FLIR A310f je venkovní verzí termokamery FLIR A310. Je uložena v environmentálním krytu, který jí umožňuje práci i v prašném a vlhkém prostředí, o čemž svědčí i stupeň krytí IP66. Tento kryt však samozřejmě nelimituje ...

Detail

FLIR A310

FLIR A310

Termokamera FLIR A310 nabízí dostupné a přesné měření teploty pro ty, kteří potřebují vyřešit problematiku, která vyžaduje po kameře vestavěné „chytré“ funkce, jako je teplotní alarm, dále analýza dat a také komunikace ...

Detail

FLIR A310pt

FLIR A310pt

Kamera FLIR A310pt (pan/tilt) je venkovní verzí kamery FLIR A310. Díky jejímu pan/tilt mechanizmu dokáže rotovat kolem své vertikální osy kontinuálně o +/- 360° a kolem horizontální osy se může naklánět o +/- 45°, což je ...

Detail

FLIR A315f

FLIR A315f

Termokamera FLIR A315f je venkovní verzí kamery FLIR A315. Je uložena v environmentálním krytu, který jí umožňuje práci i v prašném a vlhkém prostředí, o čemž svědčí i stupeň krytí IP66. Tento kryt však samozřejmě ...

Detail

FLIR A315

FLIR A315

Termokamera FLIR A315 je přirozenou a dostupnou volbou pro každého, kdo problémy řeší v počítači, a komu stačí rozlišení 320x240 pixelů.

Detail

FLIR E60bx

FLIR E60bx

Termokamera FLIR E60bx je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR A320 Tempscreen

FLIR A320 Tempscreen

FLIR A320 Tempscreen je kamera překonfigurována tak, aby mohla být aplikována v prostředí, kde potřebujeme nalézt teplotní odchylky mezi skupinami lidí. Využívá totiž tzv. „screening“, tj. rozdílový teplotní alarm s dynamicky ...

Detail

FLIR A615

FLIR A615

Termokamera FLIR A615 se výborně hodí pro automatizační a průmyslové aplikace, které vyžadují trvalé sledování určitého objektu, který se rychle pohybuje. S vysokou citlivostí (< 50 mK) a vysokorychlostním zaznamenáváním je ...

Detail

FLIR E50

FLIR E50

Termokamera FLIR E50 je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR A6604

FLIR A6604

Termokamera FLIR A6604 je jedna z nejlepších kamer, které dokáží detekovat a vizualizovat únik par těkavých organických složek.

Detail

FLIR T660

FLIR T660

Termokamera FLIR T660 je nejvyšším modelem v řadě termokamer FLIR T6xx a patří tedy mezi absolutní špičku v termokamerách osazených nechlazeným maticovým mikrobolometrem. Termokamera je vybavena detektorem s rozlišením 640x480 ...

Detail

FLIR T640

FLIR T640

Termokamera FLIR T640 je vybavena detektorem s rozlišením 640x480 pixelů, doplněným o funkci UltraMAX. Teplotní citlivost je výborných 30mK a přesností měření až ±2°C.

Detail

FLIR E40bx

FLIR E40bx

Termokamera FLIR E40bx je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR T620

FLIR T620

Termokamera FLIR T620 je vybavena detektorem s rozlišením 640x480 pixelů, doplněným o funkci UltraMAX. Teplotní citlivost je výborných 40mK a přesností měření až ±2°C.

Detail

FLIR T600

FLIR T600

Termokamera FLIR T600 je osazena detektorem s rozlišením 480x360 pixelů a zaujme především uživatele, kteří hledají kameru s vyšším rozlišením detektoru, než je dnešní standard, ale nechtějí investovat finanční prostředky do ...

Detail

FLIR T420

FLIR T420

Termokamera FLIR T420 s rozlišením detektoru 320x240 pixelů, teplotní citlivostí 40mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je ideální pomocník primárně pro aplikace v oblasti údržby a výroby.

Detail

FLIR T440

FLIR T440

Termokamera FLIR T440 s rozlišením detektoru 320x240 pixelů, teplotní citlivostí 40mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je ideální pomocník primárně pro aplikace v oblasti údržby a výroby.

Detail

FLIR T460

FLIR T460

Termokamera FLIR T460 je nejvyšším modelem v řadě termokamer FLIR T4xx. Termokamera je vybavena detektorem s rozlišením 320x240 pixelů, doplněným o funkci UltraMAX. Teplotní citlivost je skvělých 30mK a přesností měření až ...

Detail

FLIR E4

FLIR E4

Termokamera FLIR E4 je kamera z řady Ex, která se vyznačuje velkou dostupností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR E5

FLIR E5

Termokamera FLIR E5 je kamera z řady Ex, která se vyznačuje velkou dostupností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR E6

FLIR E6

Termokamera FLIR E6 je kamera z řady Ex, která se vyznačuje velkou dostupností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR E8

FLIR E8

Termokamera FLIR E8 je kamera z řady Ex, která se vyznačuje velkou dostupností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR AX8

FLIR AX8

Kompaktní termokamera FLIR Ax8 je vstupním modelem do pevných termokamer FLIR, určených primárně pro automatizaci a bezpečnostní aplikace.

Detail

FLIR E50bx

FLIR E50bx

Termokamera FLIR E50bx je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR CM78

FLIR CM78

FLIR CM78 zahrnuje hned několik přístrojů: True RMS multimetr, bodový teploměr a bezkontaktní klešťový multimetr.

Detail

FLIR PathFindIR

FLIR PathFindIR

Termokamera FLIR PathFindIR je primárně určena k potřebám vylepšení pohledu řidiče (driving vision enhancement).

Detail

FLIR ResearchIR MAX

FLIR ResearchIR MAX

Software FLIR ResearchIR Max je zaměřen především pro výzkumníky, vývojáře a vědecké pracovníky v oblasti termokamer, ať už chlazených, či nechlazených.

Detail

Pouzdro na termokamery T řady

Pouzdro na termokamery T řady

Ochranné a lehké pouzdro na kteroukoliv termokameru řady T. Umožňuje jednoduché a spolehlivé skladování kamery při přenosu, pouzdro je vycpáno a je konstruováno z pevného nylonu. Součástí brašny je i ramenní popruh. Stáří 1 - ...

Detail

FLIR T420bx

FLIR T420bx

Termokamera FLIR T420bx s rozlišením detektoru 320x240 pixelů, teplotní citlivostí skvělých 30mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je určena pro stavební termografii, veterinární a medicínské aplikace, ...

Detail

FLIR E40

FLIR E40

Termokamera FLIR E40 je kamera z řady Exx, která se vyznačuje dobrou dostupností, moderností a jednoduchou ovladatelností.

Detail

FLIR T440bx

FLIR T440bx

Termokamera FLIR T440bx s rozlišením detektoru 320x240 pixelů, teplotní citlivostí skvělých 30mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je určena pro stavební termografii, veterinární a medicínské aplikace, ...

Detail

FLIR Tau2 640

FLIR Tau2 640

Termokamera FLIR Tau2 640 nabízí mnoho vlastností a rysů, které z ní dělají nejlepšího možného kandidáta na aplikace do těch nejnáročnějších prostředí.

Detail

FLIR TG165

FLIR TG165

Zobrazující infračervený teploměr (termometr) FLIR TG165 je důstojným mezistupněm mezi bodovými měrkami a termokamerami. S jeho pomocí zobrazíte teplotní anomálie rychleji a mnohem efektivněji, než právě s bodovým teploměrem.

Detail

FLIR DM93

FLIR DM93

FLIR DM93 je pokročilý digitální multimetr s VFD filtrem (Variable Frequency Drive), který tak dokáže korektně měřit napětí a frekvenci během údržeb přístrojů, jež jsou právě VFD ovládány.

Detail

FLIR E40sc

FLIR E40sc

Termokamera FLIR E40sc je další z řady termokamer, které našim zákazníkům nabízíme v tzv. Bench test thermal kitu. Jedná se o sestavu termokamery FLIR E40 s detektorem o rozlišením 160x120 pixelů, a teplotní citlivostí 70mK ...

Detail

FLIR X6530sc

FLIR X6530sc

Termografické kamery FLIR X6530sc se vyznačují MCT detektorem zaručující vyšší záznamové frekvence oproti častěji užívaným detektorům InSb. Stabilita přenosu velkého množství dat a konektivita do PC je zaručena rozhraním ...

Detail

FLIR X6540sc

FLIR X6540sc

Termografické kamery FLIR X6540sc disponují fotonovým InSb detektorem s možností editace integračních časů detektoru a tím i zajištění vysoké záznamové frekvence.

Detail

FLIR X6541sc

FLIR X6541sc

Termografické kamery FLIR X6541sc patří do skupiny laboratorních vědeckých termografických kamer s chlazených fotonovým InSb detektorem, který dokáže zaznamenávat obrazovou frekvencí při plném rozlišení 125Hz. Specifikem těchto ...

Detail

FLIR X6580sc

FLIR X6580sc

Termografické kamery FLIR X6580sc patří do oblasti plně profesionálních vědeckých systémů, které zaznamenávají s extrémní přesností dynamické děje rychlostí až 355Hz při plném rozlišení detektoru a až 4,7kHz s funkcí ...

Detail

FLIR X8400sc

FLIR X8400sc

Termografické kamery FLIR X8400sc jsou High-end kamery s megapixelovým detektorem a chlazeným stirlingovým chladičem, umožňující nejlepší možné prostorové rozlišení těch nejmenších detailů společně se širokou nabídkou ...

Detail

FLIR CM83

FLIR CM83

FLIR CM83 je vynikajícím klešťovým multimetrem. Oproti CM78 disponuje VFD (Variable Frequency Drive) filtrem, který je vyžadován elektrikáři zabývající se hledáním a řešením problémů.

Detail

FLIR G300

FLIR G300

Termokamera FLIR G300 je kamera, která dokáže detekovat a vizualizovat úniky plynných organických složek.

Detail

FLIR C2

FLIR C2

Termokamerka FLIR C2 je nejnovějším přírůstkem do rodiny bezkontaktních měřidel teploty. Disponuje velmi malým detektorem FLIR Lepton (80x60 px), díky kterému je kamera extrémně kompaktní.

Detail

FLIR G300pt

FLIR G300pt

Kamera FLIR G300pt (pan/tilt) je venkovní verzí kamery FLIR G300. Díky jejímu pan/tilt mechanizmu dokáže rotovat kolem své vertikální osy kontinuálně o +/- 360° a kolem horizontální osy se může naklánět o +/- 45°, což je ...

Detail

FLIR GF300

FLIR GF300

Termokamera FLIR GF300 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 3,2-3,4μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybrané skupiny plynů, převážně uhlovodíků, jako např. metan, etan, propan, ...

Detail

FLIR GF304

FLIR GF304

Termokamera FLIR GF304 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 8-8,6μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybraná chladiva, jako např. R404A, R407C, R410A, R134A, R417A, R422A, R507A, R143A ...

Detail

FLIR GF306

FLIR GF306

Termokamera FLIR GF306 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 10,3-10,7μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybrané skupiny plynů, jako např. Hexafluorid sírový (SF6), čpavek, etylen ...

Detail

FLIR GF309

FLIR GF309

Termokamera FLIR GF309 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 3,8-4,05μm. Díky tomu dokáže termokamera vidět skrz plameny. Tuto termokameru lze mimo vyhledávání úniků plynů, používat také ...

Detail

FLIR GF320

FLIR GF320

Termokamera FLIR GF320 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 3,2-3,4μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybrané skupiny plynů, převážně uhlovodíků, jako např. metan, etan, propan, ...

Detail

FLIR GF346

FLIR GF346

Termokamera FLIR GF346 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 4,52-4,67μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybrané skupiny plynů, jako např. oxid uhelnatý apod. Tuto termokameru lze mimo ...

Detail

IR Window

IR Window

FLIR IR Window je okénko, které umožňuje použití techniky pro sledování infračerveného záření objektů, které se z nějakého důvodu nacházejí uvnitř uzavřené schránky.

Detail

FLIR MR77

FLIR MR77

FLIR MR77 je kompaktní, odolný, moderní a plně profesionální vlhkoměr.

Detail

Reporter

Reporter

FLIR Reporter je podpůrný software na tvorbu přesvědčivých, plně profesionálních zpráv, které se dají plně uzpůsobit dle potřeb. V tomto programu zkombinujete veškerá naměřená data – termogramy a obyčejné obrázky, údaje o ...

Detail

FLIR T420sc

FLIR T420sc

Termokamera FLIR T420sc je další z řady termokamer, které našim zákazníkům nabízíme v tzv. Bench test thermal kitu. Jedná se o sestavu termokamery FLIR T420sc s detektorem o rozlišením 320x240 pixelů s funkcí UltraMAX a teplotní ...

Detail

FLIR T450sc

FLIR T450sc

Termokamera FLIR T450sc s detektorem o rozlišením 320x240 pixelů s funkcí UltraMAX a výbornou teplotní citlivostí 30mK. K termokameře je dodáván profesionální software pro pokročilou analýzu obrazu FLIR ResearchIR. Termokamera také ...

Detail

FLIR T620bx

FLIR T620bx

Termokamera FLIR T620bx s rozlišením detektoru 640x480 pixelů, doplněným o funkci UltraMAX, teplotní citlivostí skvělých 30mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je určena pro stavební termografii, veterinární ...

Detail

FLIR T640bx

FLIR T640bx

Termokamera FLIR T640bx s rozlišením detektoru 640x480 pixelů, doplněným o funkci UltraMAX, teplotní citlivostí skvělých 30mK, automatickým ostřením a polohovatelnou snímací částí je určena pro stavební termografii, veterinární ...

Detail

FLIR T650sc

FLIR T650sc

Termokamera FLIR T650sc s detektorem o rozlišením 640x480 pixelů s funkcí UltraMAX a špičkovou teplotní citlivostí 20mK. K termokameře je dodáván profesionální software pro pokročilou analýzu obrazu FLIR ResearchIR. Termokamera také ...

Detail

ThermoVision™ LabVIEW

ThermoVision™ LabVIEW

FLIR ThermoVision™ LabVIEW Digital Toolkit je sada virtuálních nástrojů, které dovolují uživateli plně ovládat připojenou kameru. Všem LabVIEW programátorům tak dává do ruky vynikající nástroj ke kontrole, přístupu a ...

Detail

ThermoVision™ System Developers Kit

FLIR ThermoVision™ System Developers Kit je nástroj založený na technologii ActiveX, který dovoluje všem Windows Visual Basic nebo C++ programátorům plně ovládat připojenou termokameru FLIR – dává jim tak dává do rukou ...

Detail

FLIR Tools

FLIR Tools

FLIR Tools/Tools+ je velmi jednoduchý a intuitivní software, který poskytuje jednoduchý způsob aktualizace kamery a který je především určen pro tvorbu zpráv.

Detail

FLIR VS70 Videoscope

FLIR VS70 Videoscope

FLIR VS70 je moderní, vodotěsný a víceúčelový videoskop. Konstrukce jeho úzké kamery umožní přístup i do těch nejnedostupnějších míst, jako jsou např. motory nejrůznějších strojů, palivové či olejové nádrže aj. a ...

Detail

FLIR A305sc

FLIR A305sc

Termokamera FLIR A305sc je výbornou a dostupnou volbou pro méně až středně náročné R&D aplikace – a sice ty, které nevyžadují tak přísná kritéria týkající se rozlišení a zobrazovací frekvence. Využijeme ji tedy i v drtivé ...

Detail

FLIR A325sc

FLIR A325sc

Termokamera FLIR A325sc je výbornou a dostupnou volbou pro všechny středně náročné R&D aplikace, a především pro ty, které kladou vyšší nároky na kamery po stránce vykreslovací frekvence. Využijeme ji ale také i v drtivé ...

Detail

FLIR SC7500

FLIR SC7500

Termografické systémy FLIR SC7500 patří mezi první technologie, které nabízejí kalibrace CNUCTM & HyperCalTM umožňující volitelné nastavování NUC kalibrací v kameře v reálném čase a rozšíření dynamického rozsahu. Díky ...

Detail

FLIR A655sc

FLIR A655sc

Termokamera FLIR A655sc je vynikajícím nástrojem pro všechny výzkumné aplikace. S možností windowingu (zvýšení vykreslovací frekvence na 100/200 Hz na úkor rozlišení) a vysokým základním rozlišením 640x480 pixelů tak tato ...

Detail

FLIR K55

FLIR K55

Novinka roku 2015 mezi zásahovými hasičskými termokamerami, FLIR K55, je doplněna o funkci vylepšení termoobrazu FSX pro lepší orientaci a navíc dokáže zaznamenávat video z provedeného zásahu. Termokamera FLIR K55 s rozlišením ...

Detail

FLIR K50 - předváděcí termokamera - výrazná sleva

FLIR K50 - předváděcí termokamera - výrazná sleva

Jedná se o předváděcí termokameru FLIR K50, která byla několikrát použita na veletrzích, výstavách a prezentacích. Termokamera funguje bezchybně a není ani mechanicky poškozená. Pouze nese známky občasného použití. Jedná se o ...

Detail

FLIR GF343

FLIR GF343

Termokamera FLIR GF343 je osazena chlazeným detektorem s velmi vysokou citlivostí ve spektrálním pásmu 4,2-4,4μm. Díky tomu dokáže termokamera zobrazit vybrané skupiny plynů, primárně však oxid uhličitý. Tuto termokameru lze mimo ...

Detail

FLIR SC8203

FLIR SC8203

Termografické kamery FLIR SC8203 patří mezi megapixelové vědecké vysokorychlostní termokamery. Rozlišení fotonového detektoru je 1024x1024 pixelů s teplotní citlivostí <25mK, čímž poskytuje velice ostrý, čistý a jasný obraz.

Detail

FLIR SC8202

FLIR SC8202

Termografické systémy FLIR SC8202 jsou megapixelové vědecké vysokorychlostní termokamery pracující v širokém pásmu vlnových délek 1,5 – 5 µm.

Detail

Nabíječka FLIR pro dvě baterie (řada T4xx)

Nabíječka FLIR pro dvě baterie (řada T4xx)

Stolní bateriový nabíječ pro dvě baterie termokamer řady T4xx. Součástí je i napájecí kabel. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Pouzdro na termokamery FLIR ix řady

Pouzdro na termokamery FLIR ix řady

Ochranné pouzdro na termokamery FLIR ix řady. Novější model. Součástí je i ramenní popruh a úchyt k opasku. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Opasek FLIR pracovní

Opasek FLIR pracovní

Opasek značky FLIR. Jednoduché připínání kamerových pouzder FLIR - kameru tak můžete mít pořád s sebou. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Zobrazovací teploměr FLIR TG165

Zobrazovací teploměr FLIR TG165

Ruční a kompaktní zobrazovací teploměr FLIR TG165 umožňuje pozorování tepelných polí - díky tomu můžeme provádět bodová měření teploty tam, kde nás to zajímá nejvíce. Stáří 1 rok.

Detail

Objektiv 76 mm (včetně ochranného obalu)

Objektiv 76 mm (včetně ochranného obalu)

Objektiv o ohniskové vzdálenosti 76 mm (FOV 12° x 9°). Stáří 1 - 3 roky.

Detail

Transportní kufr pro kamery FLIR ix

Transportní kufr pro kamery FLIR ix

Odolný transportní kufr pro termokamery FLIR řady ix. Kufr se dá i uzamknout. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Napájecí kabel 12V

Napájecí kabel 12V

Napájecí kabel k termokamerám FLIR (vč. adaptérů). Kompatibilní s většinou termokamer FLIR z řad Bxx, Ex, Exx, GF3xx, P6xx, SC6xx a Txxx. Vhodné k nabíjení baterie jak vevnitř, tak vně kamery v nabíječce. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Napájecí kabel 5V

Napájecí kabel 5V

Napájecí kabel k termokamerám FLIR (vč. adaptérů). Kompatibilní s většinou termokamer FLIR z řad Bxx, Ex, Exx, GF3xx, P6xx, SC6xx a Txx. Vhodné k nabíjení baterie jak vevnitř, tak vně kamery v nabíječce. Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Objektiv 30 mm

Objektiv 30 mm

Výměnný objektiv s ohniskovou vzdáleností 30 mm (FOV 15° x 11,25°). Stáří 1 - 4 roky.

Detail

Pouzdro na termokamery FLIR Ex řady

Pouzdro na termokamery FLIR Ex řady

Ochranné pouzdro na termokamery značka FLIR Ex řady. Lze jej připnout k opasku FLIR nebo uchytit na ramenní popruh. Stáří 2 - 3 roky.

Detail

Pouzdro na termokamery FLIR Exx řady

Pouzdro na termokamery FLIR Exx řady

Ochranné pouzdro na termokamery značky FLIR Exx řady. Lze jej uchytit na opasek FLIR či na ramenní popruh. Stáří 1 - 2 roky.

Detail

Pouzdro na termokamery FLIR ix řady

Pouzdro na termokamery FLIR ix řady

Ochranné pouzdro na termokamery FLIR ix řady. Starší model. Stáří 3 - 5 let.

Detail

FLIR VS70 Videoscope

FLIR VS70 Videoscope

FLIR VS70 je moderní, vodotěsný a víceúčelový videoskop. Konstrukce jeho úzké kamery umožní přístup i do těch nejnedostupnějších míst, jako jsou např. motory nejrůznějších strojů, palivové či olejové nádrže aj. a ...

Detail

FLIR P660

FLIR P660

Kamery P660 jsou termovizní zařízení, která spadají do kategorie nejvyšší třídy (High-end) produktů v této oblasti. Jsou to plně přenosné kamery, které díky své hmotnosti a ergonomii (která je patentována společností FLIR AB) ...

Detail

FLIR B660

FLIR B660

Kamery FLIR řady B6x0 jsou termovizní kamery, které spadají do kategorie nejvyšší třídy produktů v této oblasti. Základní předností těchto kamer je jejich vysoké rozlišení - kamery jsou osazeny nechlazenými mikrobolometrickými ...

Detail

FLIR B620

FLIR B620

Kamery FLIR řady B6x0 jsou termovizní kamery, které spadají do kategorie nejvyšší třídy produktů v této oblasti. Základní předností těchto kamer je jejich vysoké rozlišení - kamery jsou osazeny nechlazenými mikrobolometrickými ...

Detail

FLIR K45

FLIR K45

Zásahová hasičská termokamera FLIR K45, s rozlišením detektoru 240x180 pixelů a funkcí FSX pro lepší orientaci je hojně využívána především při hledání skrytých ohnisek požárů, vyhledávání osob, účinnějšímu hašení, ...

Detail

FLIR K65

FLIR K65

Špičková zásahová hasičská termokamera s certifikací NFPA 1801 a odolná do výbušného prostředí dle ANSI/ISA 12.12.01 (Class I, Div 2, skupiny C a D). Nyní se zárukou 5 let na termokameru a 10 let na detektor!

Detail

FLIR K2

FLIR K2

Velmi kompaktní zásahová hasičská termokamera s širokým příslušenstvím a za vynikající cenu. Uplatní se všude tam, kde nejsou od termokamery vyžadovány pokročilejší funkce, jako ukládání videa apod.

Detail

Klešťový multimetr EXTECH

Klešťový multimetr EXTECH

Klešťový multimetr EX845 od firmy EXTECH, kterou vlastní společnost FLIR, je měřák na střídavý i stejnosměrný proud a napětí se zabudovaným teploměrem. Součástí balení je i brašna. Pomocí METERLiNKu kompatibilní s ...

Detail

Klešťový multimetr EXTECH + teploměr

Klešťový multimetr EXTECH + teploměr

Klešťový multimetr EX623 od firmy EXTECH, kterou vlastní společnost FLIR, je měřák na střídavý i stejnosměrný proud a napětí se zabudovaným teploměrem. Stáří 5 let.

Detail

Domácí inspekční sada EXTECH

Domácí inspekční sada EXTECH

Tato sada od firmy EXTECH, kterou vlastní společnost FLIR, se skládá z vlhkoměru, bezkontaktního teploměru a vpichovacího vodotěsného teploměru. Součástí balení je i pouzdro. Stáří 5 let.

Detail

Psychrometr EXTECH se zabudovaným teploměrem

Psychrometr EXTECH se zabudovaným teploměrem

Psychrometr HD500 od firmy EXTECH, kterou vlastní společnost FLIR, kombinuje měřicí schopnosti vlhkoměru, termočlánku a bezkontaktního teploměru. Stáří 5 let.

Detail

Termokamera FLIR E50bx

Termokamera FLIR E50bx

Velice kvalitní a výkonná termokamera s rozlišením 240 na 180 pixelů a citlivostí 45 mK vhodná pro stavební aplikace. Kamera je používána od roku 2012, v zánovním stavu, nepoškozená. V případě zájmu nás kontaktujte ...

Detail

FLIR T1030sc

FLIR T1030sc

Přelomová termokamera s fyzickým rozlišením detektoru 1024x768 px, teplotní citlivostí 20mK a možností streamování plně radiometrického videa s rychlostí až 480 Hz s redukovaným rozlišením.

Detail

FLIR X6900sc

FLIR X6900sc

Vysokorychlostní termografická kamera FLIR X6900sc dokáže snímat při plném rozlišení 640x512px rychlostí až 1000 sn/s.

Detail

FLIR CM174

FLIR CM174

FLIR CM174 je klešťový multimetr, který mimo klasické funkce obsahuje navíc infračervenou kameru pro podrobnou analýzu měřeného zařízení.

Detail

FLIR TG130

FLIR TG130

Zobrazující infračervený teploměr (termometr) FLIR TG130 je základním modelem pro rychlé zjistění povrchové teploty.

Detail

FLIR Tools Mobile

FLIR Tools Mobile

FLIR Tools Mobile je velmi jednoduchá a intuitivní aplikace, která umožňuje přenášet živé video do vašeho mobilního zařízení (s Android, nebo iOS) z kompatibilních zařízení.

Detail

FLIR T430sc

FLIR T430sc

Termokamera FLIR T430sc je další z řady termokamer, které našim zákazníkům nabízíme v tzv. Bench test thermal kitu. Jedná se o sestavu termokamery FLIR T430sc s detektorem o rozlišením 320x240 pixelů s funkcí UltraMAX a teplotní ...

Detail

FLIR K55 - předváděcí termokamera - výrazná sleva

FLIR K55 - předváděcí termokamera - výrazná sleva

Jedná se o předváděcí termokameru FLIR K55, která byla několikrát použita na veletrzích, výstavách a prezentacích. Termokamera funguje bezchybně a není ani mechanicky poškozená. Pouze nese známky občasného použití. Jedná se o ...

Detail