> Novinky > Nové termokamery FLIR řady T5xx

Nové termokamery FLIR řady T5xx

10. 5. 2017

Nové termokamery FLIR řady T5xx

Představujeme Vám zcela nové termokamery FLIR T530 a T540. Koncepcí zapadají do série T především díky svému ergonomickému desingu a možnosti rotace objektivu až o 180°.

Termokamery T5xx jsou nástupcem řady T4xx. Od své předchozí řady se odlišují nejen novým, uživatelsky přívětivějším designem, ale nabízejí i vyšší rozlišení a vyšší teplotní rozsah. Zároveň disponují automatickým rozpoznáním různých objektivů a schopnosti makro módu pro detekci velmi malých detailů. Uživatelské rozhraní je pohodlnější, snadnější a inuitivnější s funkcí quick taskbar známé z chytrých telefonů. Nabízí i nové funkce jako měření vzdálenosti objektu a jeho plochy pomocí laseru, tento laser je zároveň využíván pro možnost ostření. Díky mikrofonu, zakomponovanému přímo do těla kamery,  již nebude potřeba používat headset pro nahrávání hlasových poznámek. Vaše termografické měření bude s novými termografickými kamerami opět o něco rychlejší a pohodlnější.

Pro podrobnější informace nahlédněte do prospektu níže.

Tyto termokamery máme k dispozici pro demonstrační účely, proto nás v případě Vašeho zájmu o předvedení neváhejte kontaktovat.

 


Fotoalbum

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail