> Výrobci > InfraTec > VarioCAM HDx

VarioCAM HDx

VarioCAM HDx

Kvalitní termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením 640x480px pro širokou škálu aplikací.

 

 

Pokud se Vám prospekt nezobrazuje správně, můžete si jej stáhnout ZDE

Základní specifikace:

Kalibrace infračervených kamer zajišťuje vysokou přesnost měření

Kamery VarioCAM HDx jsou kalibrovány pomocí speciálního algoritmu. Speciálně vytvoření kalibrační algoritmus s větším počtem kalibračních křivek, které se používají pro kompenzaci teplotních fluktuací. Tím je zajištěna výrazně vyšší přesnost a opakovatelnost měření, přestože podmínky okolního prostředí nemusí být zajištěny. Tato vysoce přesná kalibrace může být použita na různé teplotní rozsahy.

Detekce malých defektů pomocí vysokého teplotního rozlišení

Teplotní rozlišení (citlivost) odpovídá rozlišitelnosti nejmenších teplotních rozdílů v obraze a jejich následné zobrazení. Infračervené kamery VarioCAM HDx mají teplotní citlivost až 0,03°C. V kombinaci s vysokým rozlišením detektoru a vysoce kvalitním objektivům jsou kamery VarioCam HDx schopny detekovat kritické oblasti v brzkých stadiích stavu vzniku defektů a zobrazit je v perfektní kvalitě.

Široké spektrum vyměnitelných objektivů pro měření v nejrůznějších aplikacích

Široký výběr objektivů pro infračervené kamery nabízí optimální objektiv pro každou aplikaci, počínaje objektivy pro snímání velmi malých objektu v režimu makro až po tele objektivy pro snímání objektů na velké vzdálenosti. Objektivy pro VarioCAM HDx mají velmi vyokou propustnost infračerveného záření a minimální deformaci obrazu.

Kombinace různých funkcí kamery pro efektivní práci

Velký 5.6" display, LED osvětlení, stejně jako integrovaný modul WLAN a GPS zjednodušuje dennodenní použití infračervených kamer VarioCAM HDx pro kontrolu stavů vypínačů, strojů, rozvoden a jiných elektrických aplikací. S kvalitní 8 Mpix digitální kamerou můžete navíc snímat i běžné snímky ve viditelném spektru pro další zpracování a pro uveřejnění ve výstupních zprávách z měření. Software IRBIS 3 report zajišťuje rychlou, jednoduchou a efektivní tvorbu výstupní dokumentace a zpracování nasnímaných termografických snímků.

Integrovaný hledáček s dioptrickou korekcí pro použití ve všech světelných podmínkách

Na přímém slunečním světle může být obtížné vytvořit správně zaostřený termografický snímek. S využitím integrovaného hledáčku s dioptrickou korekcí můžete kameru VarioCAM HDx používat i za obtížných světelných podmínek.

Barevný TFT display vhodný do všech světelných podmínek

TFT barevný display ukazuje termografické snímky v kvalitním rozlišení a s velkým rozsahem barev. Rozlišení displeje 1.280 x 800px zajišťuje zobrazení všech detailů na termografickém snímku. Displej plně splňuje nároky na využívání při běžném denním osvětlení. Vešekeré podstatené informace a parametry z měření jsou jasně viditelné a čitelné. Díky možnosti naklopení, otočení a převrácení obrazu na displeji můžete pohodlně a jednoduše pracovat s termokamerou v téměř všech polohách.

Autofocus pro optimální ostření

Neustále se měnící scéna vyžaduje manuální či automatické ostření. Z tohoto důvodu je možné nastavit i funkci permanentního autofocusu, která rozpozná změny ve scéně a optimálně zaostří pro zajištění přesného měření a ostrého obrazu.

8 Megapixelová digitální kamera

Integrovaná, automaticky ostřící digitální kamera s rozlišením 8 megapixelů, funkcí nahrávání videa a LED přisvícením slouží k pořizování vysoce kvalitních videozáznamů ve viditelném spektru.

Pohodlné používání termografické kamery ve ztížených podmínkách

Robustní kryt z lehké oceli (minimálně IP 54) je ergonomicky navrhnut pro co největší pohodlí uživatelů. Poskytuje spolehlivou ochranu pro optické a elektrické součásti kamery. Zároveň garantuje bezproblémové ovládání v nepříznivých podmínkách. Tím je zajištěn dlouhodobý a bezproblémový chod kamery VarioCAM HDx. Využití kvalitních LEMO konektorů zajišťuje pohodlné a přesné propojení kamery s počítačem. 

Rychlá a detailní analýza se softwarem IRBIS ® 3

Využitelnost termografické kamery jde ruku v ruce s vyhodnocovacím softwarem. Jako zlatý standard je uváděn termografický softwarový balíček IRBIS ® 3, který je dodáván ke každé termografické kameře. Software nabízí rychlé, přesné a detailní vyhodnocení získaných termogramů či sekvencí.

Související produkty

VarioCAM HD

VarioCAM HD

Špičková termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením až 1024x768px a jedinečnou funkcí optomechanického rozkladu Microscan.

Detail

VarioCAM HD head

VarioCAM HD head

Špičková termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením až 1024x768px určená pro stacionární měření.

Detail

VarioCAM HDx head

VarioCAM HDx head

Kvalitní termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením 640x480px určená pro stacionární měření..

Detail

IRBIS 3

IRBIS 3

Profesionální software pro zpracování dat z termokamer

Detail

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail