> O společnosti

O společnosti

“TMV SS“ je obchodní a servisní firmou založenou v roce 1991. Je zaměřena na prodej a servis měřících, diagnostických, testovacích a monitorovacích přístrojů zejména pro oblast energetiky a těžkého průmyslu.

Od roku 2002 sídlí firma ve vlastním objektu (mapa), který obsahuje kromě obvyklých kancelářských a skladovacích prostor i servisní prostory a školící místnost, která umožňuje uspořádat školení či semináře středního rozsahu až pro 20 účastníků.
Firma kontinuálně rozvíjí svoji činnost v daném oboru a za uplynulá léta přesvědčila velkou řadu zákazníků o tom, že solidnost není jen proklamací, ale denní náplní práce.

ISO 9001

“TMV SS“ je od roku 2004 držitelem certifikátu systému managementu dle ISO 9001:2000.

Systém je plněn integrován do společnosti a s jeho pravidly jsou srozumění s jeho pravidly. Dosavadní periodické či recertifikační audity nezaznamenaly neshodu.

Certifikát ISO 9001 a Politika jakosti firmy

Kariéra

“TMV SS“ je připravena doplňovat svůj tým o nové kolegy. Obecně vyžadujeme pracovní nasazení a chuť se vzdělávat. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou a rozmanitou práci, pracoviště na místě s velmi dobrou dopravní dostupností a přátelský kolektiv firmy. Případný popis aktuálně vyhledávaných pracovníků naleznete zde. Pokud máte zájem u nás pracovat, avšak Vaše představa se neshoduje s nabízenými pozicemi či není aktuální žádná volná pozice, Zašlete nám Vaše CV s popisem Vaší představy o uplatnění v “TMV SS“ na blanka.strakova@tmvss.cz. Pokud nás Vaše materiály zaujmou a bude volná pozice, budeme Vás kontaktovat.

Zaměření

Firma je od svého založení zaměřena na sofistikované měřící, testovací, diagnostické a monitorovací přístroje pro oblast energetiky, průmyslu a oblasti výzkumu a vědy. V naší nabídce naleznete širiké spektrum specializovaných přístrojů. Pokud jsi nejste jisti Vaší volbou, nebo nemůžete nalézt vhodný přístroj pro Vaši potřebu, neváhejte nám prosím popsat Váš záměr a aplikaci. Rádi Vám nabídneme vybavení od renomovaných výrobců, nebo Vás nasměrujeme na experty v daném oboru.

Novinky na Váš e-mail