Setkání osob certifikovaných v oboru termografie ATD ČR a Domem techniky Ostrava

Služby / Školení / Setkání osob certifikovaných v oboru termografie ATD ČR a Domem techniky Ostrava

Termín konání: 21.9.2020, 13:00

Setkání osob certifikovaných v oboru termografie ATD ČR a Domem techniky Ostrava

Asociace technických diagnostiků ČR, z.s. a její odborná skupina termografie, SŠP “TMV SS“ s.r.o. si Vás dovolují pozvat na profesně pracovní setkání certifikovaných osob pro funkci TECHNIK DIAGNOSTIK TERMOGRAFIE

Vzhledem ke známým okolnostem a restrikcím týkajících se hromadných akcí, jsme se rozhodli přesunout setkání z tradičního červnového termínu na termín pozdější, ve kterém již bude možno, jak doufáme, akci uskutečnit

Většina z vás absolvovala certifikační zkoušky pro funkci technik diagnostik termografie před hodnotící komisí certifikačního orgánu ACM DTO CZ pro certifikaci personálu a vaší povinností je splnit celou řadu podmínek, které jsou nutné k následné recertifikaci.

Cílem setkání, mimo získání bodů potřebných právě pro prodloužení platnosti Vašeho certifikátu, je zejména výměna praktických zkušeností z provozní praxe.

Proto si dovolujeme požádat, pokud máte zájem o přednesení krátkého (nekomerčního) příspěvku, o zaslání jeho názvu a anotace s dostatečným předstihem na e-mailové adresy odborných garantů, nejpozději však do 05.09.2020. O přijetí příspěvku Vás budeme informovat.

Na setkání rádi přivítáme i zájemce o termodiagnostiku, tedy nejen pracovníky v daném oboru certifikované.

 

Termín a místo konání:

  • 21. 9. 2020
  • Hotel Skalský Dvůr, Lísek 52, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

 

Více informací a pozvánku naleznete níže:

 


Publikováno: 27. 4. 2020 Autor: Pavel Petráň Sekce: Školení

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail