> Výrobci > CSIR - CoroCAM > CoroCAM 504

CoroCAM 504

CoroCAM 504
CoroCAM 504 je kamera pro sledování koróny, jiskření a elektrických oblouků VN a VNN zařízeních, v ultrafialovém spektru záření. Model 504 je zaměřen na sledování koróny jak noci nebo v zatemněných prostorech, tak i, díky přítomnému solárnímu filtru, na vizualizaci a lokalizování koróny za běžného denního světla.

CC504 již od roku 2004, kdy byla poprvé uvedena na trh, patří díky své citlivosti v nočním módu (1x10-18 W/cm2 ), mezi kamery s největší citlivostí na světě. Právě díky tomu a také možnosti pracovat v noci, či zatemněných prostorách, ale také za denního světla, kdy je automaticky po přepnutí do denního režimu pomocí motorizovaného pohonu nasazen solární filtr, je CC504 dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších modelů.

Video záznamy, či fotografie je možné pořizovat pomocí zabudovaného hledáčku. Ukládání záznamů je řešeno pomocí Compact Flash™ karty, z které následně mohou být přeneseny do PC. Ovládat kameru je možné pomocí tlačítek přímo na kameře, nebo dálkově pomocí softwaru nainstalovaného v PC.

CC504 je napájena z Li-ION baterie (cca 1,5h provozu) a její krytí je specifikováno jako IP54 (systém umožňuje pracovat za deště či v prašném prostředí bez dodatečného zakrytí).

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU