> Výrobci > CSIR - CoroCAM > CoroCAM 6D

CoroCAM 6D

CoroCAM 6D
CoroCAM 6D je kamera pro sledování koróny v ultrafialovém spektru záření, vhodná pro a vizualizaci a lokalizování koróny, jiskření a elektrických oblouků VN a VNN zařízeních. Využívá vysoce citlivé detektory, pro vizualizaci a zaznamenání statických obrázků a videí. Model principiálně vychází z modelu 6N, je však upraven pro efektivní použití za denního světla.

Snímání tedy probíhá v UVC(240-280nm) a viditelném spektru. Citlivost senzoru (3x10-18 Watt/ cm2) a použitá optika vchází z úspěšného modelu CoroCAM 504. CC6D zaznamenává nejen statické obrázky, ale na SD kartu umožňuje ukládat i video ve formátu MPEG (velice účinné u časově proměnného jevu, jako je koróna). K dispozici je 0.5x – 2x digitální zoom pro UV kanál pro výrazné usnadnění identifikace prvku. U náročnějších aplikací je k dispozici, kromě integrovaného 5,7“ LCD displeje i externí video výstup. Kamera je samozřejmě schopna i přenášet video do PC (přes UBS ) a ovládání je možné pomocí tlačítek přímo na kameře, nebo dálkově pomocí softwaru nainstalovaného v PC.

CC6D může pracovat napájena buď ze sítě, nebo z Li-ION baterie (cca 2,5h provozu). Krytí systému CC6D je specifikováno jako IP54 (systém umožňuje pracovat za deště či v prašném prostředí bez dodatečného zakrytí). Kamera je vybavena integrované počítadlem výbojové aktivity a možností použití transparentního módu pro přesnou identifikaci místa poruchy.

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU