> Výrobci > CSIR - CoroCAM > CoroCAM 6N

CoroCAM 6N

CoroCAM 6N
CoroCAM 6N je kamera pro sledování koróny v ultrafialovém spektru záření. Model 6N je zaměřen na sledování koróny v noci nebo v zatemněných prostorech a je vhodný pro a vizualizaci a lokalizování koróny, jiskření a elektrických oblouků VN a VNN zařízeních.

Využívá vysoce citlivé detektory, pro vizualizaci a zaznamenání statických obrázků a videí ve viditelném, UV (250-650nm, nebo 250-380nm) spektru. Video záznamy, či fotografie jsou zobrazovány na zabudovaném LCD displeji. CC6N je však schopna i přenášet video do PC (přes UBS) nebo na externí obrazovku. Ovládat kameru je možné pomocí tlačítek přímo na kameře, nebo dálkově pomocí softwaru nainstalovaného v PC. Kamera má navíc speciální funkci prokládání záznamu, kdy je možné vytvořit jeden záznam před samotným testem „ve tmě“ a další snímek již samotné koróny, nebo výboje. Následně je kamera schopna oba obrázky proložit a získat tak obrázek výboje / koróny na tmavém podkladu, díky čemuž je samotný jev lépe viditelný.

CC6N může pracovat napájena buď ze sítě, nebo z Li-ION baterie (cca 2,5h provozu). Krytí systému CC6N je specifikováno jako IP54 (systém umožňuje pracovat za deště či v prašném prostředí bez dodatečného zakrytí).

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU