> Výrobci > EA Technology > PD Hawk

PD Hawk

PD Hawk
PD Hawk je přístroj pro lokalizaci aktivity částečných výbojů na VN a VVN zařízení (jako jsou např. transformátory, vypínače, odpojovače, svodiče přepětí, nebo kabelové koncovky atp.) ve venkovních rozvodnách. Přístroj umožňuje technikovy z bezpečné vzdálenosti identifikovat aktivitu částečných výbojů. Vysoká aktivita částečných výbojů je charakteristická pro poškození vnitřní izolace zařízení.

Přístroj je schopen měřit aktivitu částečných výbojů v rozsahu 47-1000MHz, nicméně v továrním nastavení je zaměřen na frekvence okolo 800MHz, které jsou typické pro vnitřní aktivitu ČV. Toto nastavení umožňuje technikovy eliminovat chybná měření vzniklá rušivými jevy, jako je například koróna, nebo rušení ve frekvenčním pásmu televizních a mobilních vysílačů.

Operátor může pomocí dodávané headset sady poslouchat aktivitu ČV ve sluchátkách, nebo sledovat na zabudovaném displeji frekvenci, zesílení a pulzní dobu signálu.

Související produkty

MIT 525

MIT 525

Tester izolace MIT 525 se řadí do kategorie testerů schopných testovat do maximální napěťové hladiny 5kV. Je možné pomocí něj provádět všechna…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU