> Výrobci > GE Energy > Intellix MO150

Intellix MO150

Intellix MO150
Jedná se o komplexní zařízení využitelné jednak jako monitoring výkonového transformátoru nebo případně jako ochrana stroje s využitím stávajících čidel, pomocí osmi analogových vstupů. Rovněž lze díky těmto vstupům připojit monitorovací systémy HYDRAN M2 případně HYDRAN S2 pro získání informace o aktuální úrovni a trendu plynů rozpuštěných v oleji, případně vlhkosti.

Tato jednotka rovněž díky těmto informacím umožňuje výpočet devíti matematických modelů (nejteplejší bod vinutí, účinnost chlazení, výpočet zdánlivého výkonu, kumulativní výpočet stárnutí transformátoru, obsah vlhkosti v papírové izolaci, pozice přepínače odboček, atd.).

Systém je dohromady vybaven 15 různými vstupy, přičemž 8 vstupů je analogových pro různá čidla, 2 vstupy jsou určeny pro status chlazení a 5 vstupů je určeno pro aktuální stav proudových hodnot transformátoru a chlazení transformátoru. Výstupy z MO 150 jsou koncipovány tak, že tři z binárních výstupů jsou určeny pro alarmové funkce a další dva binární výstupy jsou určeny pro řízení chlazení transformátoru.

Systém je osazen membránovou klávesnicí a velkým grafickým displejem LCD. Data lze ze zařízení Intellix MO 150 přenášet pomocí integrovaných rozhraní RS 232, RS 485, LAN a případně CANBUS. Stejně jako zařízení řady HYDRAN komunikuje Intellix MO 150 pomocí protokolu DNP3, což umožňuje stahování dat do standardního prostředí GE Syprotec a správu všech dat v jednom prostředí.

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU