> Výrobci > Opgal > EyeCGas 2.0 pro uhlovodíky

EyeCGas 2.0 pro uhlovodíky

EyeCGas 2.0 pro uhlovodíky

EyeCGas 2.0 je inovovaná ruční kamera pro detekci úniku plynů, která slouží k odhalení plynných emisí pro více než 400 uhlovodíkových plynů včetně například metanu, benzenu a hexanu.

EyeCGas vyhovuje předpisům EPA "Quad Oa" (OOOOa) a používá se celosvětově v rámci celého odvětví pro splnění požadavků LDAR. Opal EyeCGas je speciálně navržena pro detekci úniků plynu v drsných podmínkách ropného a plynárenského průmyslu. Jedná se o jedinou OGI kameru, která je certifikována pro prostředí s nebezpečím výbuchu v oblasti ATEX zóny 2 a UL třídy I Div II. Kamera EyeCGas umožňuje kontrolu rozsáhlých ploch a zařízení. Obsahuje uživatelsky přívětivé rozhraní, které zobrazuje infračervený obraz na velkém barevném LCD displeji. S  Opgal EyeCGas můřete detekovat a lokalizovat úniky plynu na zařízení z bezpečné vzdálenosti.

 


Funkce

    Přenosné provedení kamery
    Robustní a utěsněná kamera pro průmyslové použití
    Certifikováno pro použití v zóně ATEX 2, UL třídy I divize II, v místech s nebezpečím výbuchu
    Je v souladu s nařízeními EPA Quad Oa (OOOOa)
    Nahrává video a zvuk
    Vysoká citlivost
    Vylepšený režim zpracování obrazu pro lepší detekci plynu
    Vyměnitelné baterie
    Uživatelsky vyměnitelné objektivy
    Sluneční ochranný štít se zvětšovací lupou pro pohodlné sledování obrazu z kamery
    Wi-Fi konektivita
 

Aplikace:

Rafinérie, zásobníky, produktovody, kompresorové stanice, procesní věže, čerpací stanice, terminály LPG, podzemní zásobníky, bioplynové stanice, ropné plošiny na moři, inteligentní LDAR apod.

 
Proč EyeCGas?

EyeCGas je výrobek pro zjišťování fugitivních emisí, který je vhodný pro společnosti a regulační orgány poskytující služby v oblasti ropy a zemního plynu po celém světě. Umožňuje bezpečnou, rychlou a nákladově efektivní detekci velmi malých uhlovodíkových fugitivních emisí a lze jej používat v prostředí ATEX zóny 2, UL třídy I Div II a prostředí s nebezpečím výbuchu. Pro více informací nebo nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Fotoalbum

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail