> Výrobci > TMV SS > TMV SS Medical

TMV SS Medical

TMV SS Medical

TMV SS jako reakci na aktuální potřeby vyvinula prostředek pro bezkontaktní měření / screening tělesné teploty pomocí termografické (termovizní kamery) „TMV SS Medical“. 

Tento systém disponuje přesností měření termokamer díky funkci „High Accuracy Medical“  ±0,3°C (typicky až ±0,2°C) pro rozsah teplot 30°C - 42°C, kdy je prováděna pro každou kameru individuální kalibrace. Systém pracuje nezávisle na případných změnách okolní teploty (otevírání dveří, vzduchové clony, průchozí prostory atd.). Jejich měření je tedy vysoce stabilní a přesné v různých teplotách okolí.

Ve srovnání s ručními bodovými teploměry jsou tedy více než desetkrát přesnější a navíc mohou kamery selektovat osoby se zvýšenou teplotou ve velkém davu a skupinách lidí.

Systém TMVSS-MEDICAL je plně automatizovaný a proto nevyžaduje přímý kontakt pracovníka ochranky (vrátný, recepční, sekurity pracovník…) s potenciálně nakaženou osobou přiložením teploměru. Operátor pouze sleduje monitor (ale nemusí, alarmem je i zvukový výstup, barevný alarm, příp. zastavení funkce turniketů, neotevření dveří apod.).

Teplotní screening umožňuje automatickou detekci osob se zvýšenou teplotou a jejich selekci, případně zabránění dalšího vstupu do prostoru.

Automatická detekce horečnatých projevů (COVID, virové a bakteriální nákazy)
Určeno pro vstupní prostory kritické infrastruktury, výrobních a administrativních subjektů
Vysoká efektivita monitoringu s automatickými alarmovými funkcemi
Snadná instalace a obsluha
Včetně zaškolení obsluhy a zajištění servisu
Krátké dodací lhůty

Dodavatel TMV SS:

Termografii se věnujeme od založení firmy v roce 1991
Dedikovaní specialisté s vysokou kvalifikací v oboru
Specializované řešení vytvářené pro konkrétní aplikaci
Akreditovaná kalibrační laboratoř dle ISO 17025

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail