> Výrobci > AOS Technologies > Q-MIZE

Q-MIZE

Q-MIZE
Odolná vysokorychlostní HigG(100+G) kamera Q-MIZE s 3MPx detektorem, vhodná pro použití v náročných podmínkách a výzkumných aplikacích. Tato kamera je navíc navržena s velkým důrazem na miniaturizaci. Její malé rozměry umožňují kameru umístit i do stísněných prostor.

 

 

 

 

Klíčové parametry

Rozlišení:

  • 3MPx rozlišení až do 500fps
  • FullHD formát až do 2000fps
  • 853x480Px při 10 000fps

Dynamický rozsah: 8bit

Max fps: do 100 000fps při redukovaném rozlišení

Možnost autonomního plného provozu z baterií bez nutnosti připojení kabelů

Výborná světelná citlivost

Rozměry:

  • 74 x 71 x 80 mm (konektory směřující dozadu)
  • 95 x 71 x 67 mm (konektory směřující na stranu)

Aplikace

Q-MIZE je vhodná pro všechny aplikace, které vyžadují odolnou kameru s vysokým rozlišením, která i přes tyto vlastnosti bude mít minimální možné rozměry. Kamera je díky vysoce citlivému senzoru a sofistikovanému algoritmu na zpracování obrazu použitelná i v těch nejnáročnějších aplikacích. Q- MIZE byla navržena a certifikována tak aby vydržela přetížení více 100G / 10ms / v osách a hranách dokonce 200G. Možnosti externího ovládání a zpětné vazby týkající se stavu kamery během měření, to jsou stěžejní vlastnosti Q-MIZE a potažmo i všech ostatních „All in one“ kamer.
Rychlý a plynulý přenos obrazu zajišťuje přítomnost Gigabit Ethernet portu. Kamera samotná může být dovybavena paměťovou kartou, SDI nebo analogovým video výstupem.

Unikátní funkce

  • Skvělá kvalita obrazu – Q-MIZE nabízí Vysoké rozlišení 1696 x 1710 px @ 500fps
  • Ultra-kompaktní „All in one“ design  - díky němuž je kameru možné umístit i do míst, kam by se běžné konvenční kamery nevešly. Zabudovaná baterie navíc zaručuje chod i bez externího napájení.
  • Vysoká citlivost – Q-MIZE disponuje výbornou světelnou citlivostí, než ostatní srovnatelné modely. V mnoha aplikacích a nastaveních kamera poskytuje dobře exponované snímky bez externího osvětlení. V ostatních aplikacích je nutné pouze slabé externí osvětlení. Velká světelná citlivost také napomáhá redukci rozmazání snímků, které bývá spojené s extra rychlými ději při zkracování doby závěrky, a hloubkou obrazu zacloněním objektivu - oba parametry slouží k získání kvalitnějšího obrazu.
  • Modulární koncept – Nemusíte si kupovat zbytečně předimenzované systémy, které se na vaši aplikaci příliš nehodí. Nakonfigurujte si svou Q-MIZE , tak aby seděla, specifikováním konkrétních funkcí a možností rozšíření.

Související produkty

S-MIZE

S-MIZE

Odolná vysokorychlostní HigG(100+G) kamera S-MIZE s 1MPx detektorem, vhodná pro použití v náročných podmínkách a výzkumných aplikacích.

Detail

Q-PRI

Q-PRI

Kamera Q-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 3Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade…

Detail

Q-EM

Q-EM

Odolná a kompaktní 3MPx vysokorychlostní kamera Q-EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace.

Detail

Q-MIZE EM

Q-MIZE EM

Odolná a kompaktní 3MPx vysokorychlostní kamera Q-MIZE EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace. Tato kamera…

Detail

ProAnalyst

ProAnalyst

Software ProAnalyst je určen pro profesionální analýzu nasnímaných videozáznamů primárně z vysokorychlostních kamer a termokamer.

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU