> Výrobci > AOS Technologies > Q-PRI

Q-PRI

Q-PRI

Kamera Q-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 3Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade důraz na vysokou kvalitu obrazu, odolnost, robustnost a spolehlivost.

 


 

Klíčové parametry

Rozlišení:

 • 3MPx rozlišení až do 500fps
 • FullHD formát až do 2000fps
 • 853x480Px při 10 000fps

Dynamický rozsah: 8bit

Max fps: do 100 000fps při redukovaném rozlišení

Možnost autonomního plného provozu z baterií bez nutnosti připojení kabelů

Výborná světelná citlivost

Aplikace

 • Průmyslové aplikace, jako je např. instalace a nastavení a uvádění do provozu produkčních a výrobních linek nebo jejich následná adjustace a doladění.
 • Výzkumné aplikace v strojírenském, elektrickém a zpracovatelském průmyslu, testování namáhání materiálů, medicínský výzkum, sportovní výzkum, atd.

Unikátní funkce

 • Vysoká citlivost – Q-PRI disponuje ještě větší světelnou citlivostí, než u předchozích modelů. V mnoha aplikacích a nastaveních kamera poskytuje dobře exponované snímky bez externího osvětlení, u ostatních aplikací je nutné pouze slabé externí osvětlení. Velká světelná citlivost také napomáhá redukci rozmazání snímků, které bývá spojené s extra rychlými ději, při zkracování doby závěrky a hloubky obrazu zacloněním objektivu - oba parametry slouží k získání kvalitnějšího obrazu.
 • Modulární koncept – Nemusíte si kupovat zbytečně předimenzované systémy, které se na vaši aplikaci příliš nehodí. Nakonfigurujte si svou Q-PRI , tak aby seděla, specifikováním konkrétních funkcí a možností rozšíření.
 • Volitelné ROI – zákazník může zvolit použitý formát snímků (ROI, region of interest) téměř bez omezení, pro dosažení nejlepších výkonů a výsledků z kamery.
 • Výzkumné aplikace v strojírenském, elektrickém a zpracovatelském průmyslu, testování namáhání materiálů, medicínský výzkum, sportovní výzkum, atd.

Verze

Kamery Q-PRI jsou dostupné v následujících provedeních:
 • Q-PRI: základní model 500 fps @ 1696 x 1710px  / 1,000 fps @ 1360 x 1024px, monochromatické nebo barevné
 • Q-PRI + option: základní kamera Q-PRI s rozsáhlými možnostmi dovybavení, za účelem zvýšení výkonu kamery, např. zvýšení rychlosti snímkování až na 100,000 fps (při sníženém rozlišení)

Související produkty

S-PRI plus

S-PRI plus

S-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 1Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade důraz…

Detail

Q-EM

Q-EM

Odolná a kompaktní 3MPx vysokorychlostní kamera Q-EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace.

Detail

Q-MIZE

Q-MIZE

Odolná vysokorychlostní HigG(100+G) kamera Q-MIZE s 3MPx detektorem, vhodná pro použití v náročných podmínkách a výzkumných aplikacích. Tato kamera je…

Detail

Q-MIZE EM

Q-MIZE EM

Odolná a kompaktní 3MPx vysokorychlostní kamera Q-MIZE EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace. Tato kamera…

Detail

ProAnalyst

ProAnalyst

Software ProAnalyst je určen pro profesionální analýzu nasnímaných videozáznamů primárně z vysokorychlostních kamer a termokamer.

Detail

Promon U1000

Promon U1000

Výkonnější model z řady dostupných vysokorychlostních kamer miniaturních rozměrů pro justaci strojů v průmyslu, sledování rychlých jevů nebo…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU