> Výrobci > AOS Technologies > S-MIZE EM

S-MIZE EM

S-MIZE EM
Odolná a kompaktní 1MPx vysokorychlostní kamera S-MIZE EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace. Tato kamera je navíc navržena s velkým důrazem na miniaturizaci. Její malé rozměry umožňují kameru umístit i do stísněných prostor.
 

Klíčové parametry

Rozlišení:

 • 1280x1024 až do 500fps
 • 900x700 až do 1000fps
 • HD formát(720p) až do 710fps

Dynamický rozsah: 8bit, volitelně 10bit

Možnost autonomního plného provozu z baterií bez nutnosti připojení kabelů

Výborná světelná citlivost

Rozměry:

 • 74 x 71 x 80 mm (konektory směřující dozadu)
 • 92 x 71 x 67 mm (konektory směřující na stranu)

Provozní teploty: -50°C až +55°C

Skladovací tepl.: -55°C až +70°C

Aplikace

S-MIZE EM je vhodná pro všechny aplikace, které vyžadují odolnou, nárazuvzdornou kameru s vysokou citlivostí, která i přes tyto vlastnosti bude mít kompaktní rozměry.

 • Letectví
 • Snímání rozsahu dostřelu a další balistické testy
 • Přímé nasazení na armádních vozidlech
 • Drsné průmyslové a výzkumné prostředí, kde jsou kamery vystaveny vibracím, nárazům, prachu, vlhkosti a dalším nepříznivým podmínkám

S-MIZE je vhodná pro všechny aplikace, které vyžadují odolnou kameru s vysokým rozlišením, která i přes tyto vlastnosti bude mít minimální možné rozměry. Kamera je díky vysoce citlivému senzoru a sofistikovanému algoritmu na zpracování obrazu použitelná i v těch nejnáročnějších aplikacích. Možnosti externího ovládání a zpětné vazby týkající se stavu kamery během měření, to jsou stěžejní vlastnosti S-MIZE EM a potažmo i všech ostatních „All in one“ kamer.
Rychlý a plynulý přenos obrazu zajišťuje přítomnost Gigabit Ethernet portu. Kamera samotná může být dovybavena paměťovou kartou, SDI nebo analogovým video výstupem.

Unikátní funkce

 • Autonomní provoz – zabudovaná baterie umožňuje provoz bez připojení k napájení
 • Vysoké rozlišení obrazu – 1280x1024 @ 500fps
 • Armádní atesty MIL-STD-810 / MIL-STD-461 – S-MIZE EM je certifikována aby vydržela i ty nejextrémnější podmínky, a testována v akreditované laboratoři dle armádních norem MIL-STD-810 / MIL-STD-461 (zvýšená odolnost vůči teplotě, nárazů, vibracím, nadmořské výšce atp.)
 • Vysoká citlivost – S-MIZE EM disponuje výbornou světelnou citlivostí, než ostatní srovnatelné modely. V mnoha aplikacích a nastaveních kamera poskytuje dobře exponované snímky bez externího osvětlení. V ostatních aplikacích je nutné pouze slabé externí osvětlení. Velká světelná citlivost také napomáhá redukci rozmazání snímků, které bývá spojené s extra rychlými ději při zkracování doby závěrky, a hloubkou obrazu zacloněním objektivu - oba parametry slouží k získání kvalitnějšího obrazu.

Související produkty

S-PRI plus

S-PRI plus

S-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 1Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade důraz…

Detail

S-MIZE

S-MIZE

Odolná vysokorychlostní HigG(100+G) kamera S-MIZE s 1MPx detektorem, vhodná pro použití v náročných podmínkách a výzkumných aplikacích.

Detail

S-EM

S-EM

Odolná vysokorychlostní 1MPx kamera S-EM s výbornou citlivostí, vhodná pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách, vyhovující standardům…

Detail

Q-MIZE EM

Q-MIZE EM

Odolná a kompaktní 3MPx vysokorychlostní kamera Q-MIZE EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace. Tato kamera…

Detail

ProAnalyst

ProAnalyst

Software ProAnalyst je určen pro profesionální analýzu nasnímaných videozáznamů primárně z vysokorychlostních kamer a termokamer.

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU