> Výrobci > AOS Technologies > S-PRI plus

S-PRI plus

S-PRI plus

S-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 1Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade důraz na vysokou kvalitu obrazu, odolnost, robustnost a spolehlivost.

 

 

 

Klíčové parametry

Rozlišení:

 • 1280x1024 až do 500fps
 • 900x700 až do 1000fps
 • HD formát(720p) až do 710fps

Dynamický rozsah: 8bit, volitelně 10bit

Možnost autonomního plného provozu z baterií bez nutnosti připojení kabelů

Výborná světelná citlivost

 

Aplikace

 • Průmyslové aplikace, jako je např. instalace a nastavení a uvádění do provozu produkčních a výrobních linek nebo jejich následná adjustace a doladění.
 • Výzkumné aplikace v strojírenském, elektrickém a zpracovatelském průmyslu, testování namáhání materiálů, medicínský výzkum, sportovní výzkum, atd.

Unikátní funkce

 • Vysoká citlivost – S-PRI disponuje ještě větší světelnou citlivostí, než u předchozích modelů. V mnoha aplikacích a nastaveních kamera poskytuje dobře exponované snímky bez externího osvětlení, u ostatních aplikací je nutné pouze slabé externí osvětlení. Velká světelná citlivost také napomáhá redukci rozmazání snímků, které bývá spojené s extra rychlými ději, při zkracování doby závěrky a hloubky obrazu zacloněním objektivu - oba parametry slouží k získání kvalitnějšího obrazu.
 • Modulární koncept – Nemusíte si kupovat zbytečně předimenzované systémy, které se na vaši aplikaci příliš nehodí. Nakonfigurujte si svou S-PRI , tak aby seděla, specifikováním konkrétních funkcí a možností rozšíření.
 • Volitelné ROI – zákazník může zvolit použitý formát snímků (ROI, region of interest) téměř bez omezení, pro dosažení nejlepších výkonů a výsledků z kamery.
 • Výzkumné aplikace v strojírenském, elektrickém a zpracovatelském průmyslu, testování namáhání materiálů, medicínský výzkum, sportovní výzkum, atd.

Verze

Kamery S-PRI jsou dostupné v následujících provedeních:
 • S-PRIplus: 1,250 fps @ 800 x 600 px  / 1,000 fps @ 900 x 700, monochromatické nebo barevné
 • S-PRIplus + option: základní kamera S-PRIplus s rozsáhlými možnostmi dovybavení, za účelem zvýšení výkonu kamery, např. zvýšení rozlišení na 1280 x 1024 px, nebo rychlosti snímkování na 16,500 fps
 • S-PRI F1: cenově zvýhodněný před-konfigurovaný model s nejoblíbenější sadou funkcí, při nastavené speciální ceně (1,000 fps @ 640 x 480 px  )
 • S-PRI F2: cenově zvýhodněný před-konfigurovaný model s nejoblíbenější sadou funkcí, při nastavené speciální ceně (500 fps @ 1280 x 1024 px )

Související produkty

S-MIZE

S-MIZE

Odolná vysokorychlostní HigG(100+G) kamera S-MIZE s 1MPx detektorem, vhodná pro použití v náročných podmínkách a výzkumných aplikacích.

Detail

S-MIZE EM

S-MIZE EM

Odolná a kompaktní 1MPx vysokorychlostní kamera S-MIZE EM splňující normu MIL-STD-810, MIL-STD-461. Je šitá na míru pro vojenské aplikace. Tato kamera…

Detail

S-EM

S-EM

Odolná vysokorychlostní 1MPx kamera S-EM s výbornou citlivostí, vhodná pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách, vyhovující standardům…

Detail

Q-PRI

Q-PRI

Kamera Q-PRI je široce konfigurovatelná, kompaktní vysokorychlostní 3Mpx kamera pro průmyslové aplikace a výzkum. S ohledem na filosofii výrobce klade…

Detail

Promon SCOPE G3 / G3 Twin

Promon SCOPE G3 / G3 Twin

PROMON SCOPE G3 je nová generace mobilního vysokorychlostního kamerového systému umožňujícího pořízení záznamu z vysokorychlostní kamery a…

Detail

ProAnalyst

ProAnalyst

Software ProAnalyst je určen pro profesionální analýzu nasnímaných videozáznamů primárně z vysokorychlostních kamer a termokamer.

Detail

Promon U1000

Promon U1000

Výkonnější model z řady dostupných vysokorychlostních kamer miniaturních rozměrů pro justaci strojů v průmyslu, sledování rychlých jevů nebo…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU