> Výrobci > Stevo Electric > Balto 30 000A

Balto 30 000A

Balto 30 000A

Stejnosměrný proudový zdroj BALTO je modulární systém, od firmy STEVO Electric, který se skládá ze 4 částí. Tj. řídící jednotky, ze které probíhá ovládání měření, výkonové jednotky pro generování DC proudu, transportního vozíku se zabudovanými bateriemi a superkondenzátory, ze kterých je celý systém napájen a také sady výkonových kabelů. Počet výkonových jednotek, baterií a kondenzátorů je konfigurovatelný a díky tomu je tak možné zvolit optimální sestavu vhodnou pro danou aplikaci. Typickým příkladem použití tohoto systému je testování DC vypínačů (prostředí železnice atp.)

  • Celý systém je koncipován tak, aby ho bylo možné snadno rozebrat a naložit do automobilu. Jedna výkonová jednotka je schopna generovat proud až 3000 A (DC), na jeden vozík je možné postupně naskládat až pět těchto jednotek (+ řídící jednotku) a dosáhnout tak proudů 3, 6, 9, 12 a 15 kA.
  • Pro aplikace kde není ani 15 kA dostačujících, nabízí BALTO řešení zahrnující dva vozíky s celkem osmi výkonovými jednotkami a maximálním proudem 24 kA.
  • Měření jako takové může být prováděno v několika režimech, první z nich je mód zaznamenání vybavovacího proudu, další možností je měření vypínacích časů, nebo měření  přechodových odporů na kontaktech vypínače. Veškeré naměřené výsledky je možné ukládat a prohlížet na PC pomocí softwaru BALTO Win, stejně tak jako vytvářet následně protokoly přímo v tomto programu.

 

Související produkty

Balto Compact 3000A

Balto Compact 3000A

BALTO Compact 3000A je zmenšenou verzí stejnosměrného proudového zdroje BALTO. Tato rozměrově kompaktnější verze pracující na stejném principu jako…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU