> Výrobci > Stevo Electric > Balto Compact 3000A

Balto Compact 3000A

Balto Compact 3000A

BALTO Compact 3000A je zmenšenou verzí stejnosměrného proudového zdroje BALTO. Tato rozměrově kompaktnější verze pracující na stejném principu jako standardní DC tester BALTO, byla ale přepracována do mnohem menších rozměrů, umožňujících její použití ve velmi malých prostorech. Typickým příkladem je možnost provádět testování s touto jednotkou přímo uvnitř samotné lokomotivy, či jiného zařízení pohybujícího se v trakčním prostředí.

  • Balto Compact 3000A se skládá ze dvou modulů a to z Compact jednotky se zabudovanou řídící jednotkou (včetně kontrolního terminálu s intuitivním komunikačním rozhraním a výstupem pro pomocné napájení), bateriemi a superkondenzátory,a také z výkonové jednotky. Hmotnost obou modulů je pouhých 40kg a celkové rozměry nepřesahují  70x48x23 cm. Výkon Balto Compact je z konstrukčních důvodů omezen na 3000 A, jelikož se nejedná o modulární systém jako v případě klasického BALTA a není tak možné doplňovat další výkonové moduly.
  • Měření může být prováděno ve stejných režimech jako u zdroje BALTO. První z nich je mód zaznamenání vybavovacího proudu, další možností je měření vypínacích časů, nebo měření  přechodových odporů na kontaktech vypínače. Veškeré naměřené výsledky je možné ukládat a prohlížet na PC pomocí softwaru BALTO Win, stejně tak jako vytvářet následně protokoly přímo v tomto programu.

 

 

 

 

Související produkty

Balto 30 000A

Balto 30 000A

Stejnosměrný proudový zdroj BALTO je modulární systém, od firmy STEVO Electric, který se skládá ze 4 částí. Tj. řídící jednotky, ze které probíhá…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU