> Výrobci > InfraTec > VarioCAM HDx head

VarioCAM HDx head

VarioCAM HDx head

Kvalitní termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením 640x480px určená pro stacionární měření..

 

Pokud se Vám prospekt nezobrazuje správně, klikněte ZDE.

 

Základní specifikace:

 

Detekce malých defektů pomocí vysokého teplotního rozlišení

Teplotní rozlišení (citlivost) odpovídá rozlišitelnosti nejmenších teplotních rozdílů v obraze a jejich následné zobrazení. Infračervené kamery VarioCAM HDx mají teplotní citlivost až 0,03°C. V kombinaci s vysokým rozlišením detektoru a vysoce kvalitním objektivům jsou kamery VarioCam HDx schopny detekovat kritické oblasti v brzkých stadiích stavu vzniku defektů a zobrazit je v perfektní kvalitě.

Pohodlné používání termografické kamery ve ztížených podmínkách

Robustní kryt z lehké oceli (minimálně IP 54) je ergonomicky navrhnut pro co největší pohodlí uživatelů. Poskytuje spolehlivou ochranu pro optické a elektrické součásti kamery. Zároveň garantuje bezproblémové ovládání v nepříznivých podmínkách. Tím je zajištěn dlouhodobý a bezproblémový chod kamery VarioCAM HDx. Využití kvalitních LEMO konektorů zajišťuje pohodlné a přesné propojení kamery s počítačem. 

Kalibrace infračervených kamer zajišťuje vysokou přesnost měření

Kamery VarioCAM HDx jsou kalibrovány pomocí speciálního algoritmu. Speciálně vytvoření kalibrační algoritmus s větším počtem kalibračních křivek, které se používají pro kompenzaci teplotních fluktuací. Tím je zajištěna výrazně vyšší přesnost a opakovatelnost měření, přestože podmínky okolního prostředí nemusí být zajištěny. Tato vysoce přesná kalibrace může být použita na různé teplotní rozsahy.

Široké spektrum vyměnitelných objektivů pro měření v nejrůznějších aplikacích

Široký výběr objektivů pro infračervené kamery nabízí optimální objektiv pro každou aplikaci, počínaje objektivy pro snímání velmi malých objektu v režimu makro až po tele objektivy pro snímání objektů na velké vzdálenosti. Objektivy pro VarioCAM HDx mají velmi vyokou propustnost infračerveného záření a minimální deformaci obrazu.

Okamžitý autofocus pro optimální ostření

Neustále se měnící scéna vyžaduje manuální či automatické ostření. Z tohoto důvodu je možné nastavit i funkci permanentního autofocusu, která rozpozná změny ve scéně a optimálně zaostří pro zajištění přesného měření a ostrého obrazu.

Rychlá a detailní analýza se softwarem IRBIS ® 3

Využitelnost termografické kamery jde ruku v ruce s vyhodnocovacím softwarem. Jako zlatý standard je uváděn termografický softwarový balíček IRBIS ® 3, který je dodáván ke každé termografické kameře. Software nabízí rychlé, přesné a detailní vyhodnocení získaných termogramů či sekvencí.

Související produkty

VarioCAM HD head

VarioCAM HD head

Špičková termokamera s nechlazeným detektorem s rozlišením až 1024x768px určená pro stacionární měření.

Detail

IRBIS 3

IRBIS 3

Profesionální software pro zpracování dat z termokamer

Detail

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail