> Výrobci > Laser Technology > MapStar TruAngle

MapStar TruAngle

MapStar TruAngle
MapStar TruAngle přesně dokáže změřit horizontální úhel, který může odkazovat na jakékoli požadované místo nebo směr. Při použití s laserovými dálkoměry TruPulse, tedy také můžete zachytit X, Y a Z souřadnice pro kompletní 3D mapování a modelování povrchu. Díky menší m rozměrům, nižší váze, uživatelsky jednoduššímu rozhraní a také velmi příznivé ceně je tak atraktivní volbou příslušenství pro 3D mapování.

 

  • Po připevnění na stativ dosahuje TruAngle přesnosti +/- 0,05 stupně. K dispozici je také vestavěná mechanický bublinka usnadňující nalezení rovnovážné polohy a zámkový mechanismus, díky kterému budete schopni provádět měření mnohem přesněji. Všechny naměřené hodnoty jsou jasně a čitelně vidět, za jakýchkoliv světelných podmínek, díky podsvícenému LCD displeji.
  • Potřebujete-li provádět mapování ve městském prostředí, nebo blízkosti těžké techniky či budov, TruAngle je pro Vás ideálním nástrojem, protože není ovlivněn lokálním magnetickým rušení.
  • Už nikdy nebudete muset starat o to, zda magnetické rušení typické v těchto oblastech, neovlivnilo Vaší přesnost měření. 

Související produkty

T&D Pro

T&D Pro

T&D Pro je software vyvinutý společností Laser Technology speciálně pro použití v přenosových a distribučních sítích.

Detail

TruPulse 200

TruPulse 200

Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0,25kg), který měří horizontální a vertikální vzdálenosti, včetně sklonu s jejichž pomocí vypočítává přímou…

Detail

TruPulse 360

TruPulse 360

Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0.25 kg), který ke standardnímu měření horizontální vzdálenosti, vertikální vzdálenosti, včetně sklonu navíc…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU