> Výrobci > Laser Technology > TruPulse 200

TruPulse 200

TruPulse 200
Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0,25kg), který měří horizontální a vertikální vzdálenosti, včetně sklonu s jejichž pomocí vypočítává přímou vzdálenost k optické cestě. Maximální rozsah měření činí 1000m, u reflexních cílů dokonce až 2000m s přesností +/-30 cm, resp. +/-0,25°. Maximální chyba měření +/-30cm, běžná chyba cca 10cm Napájení je provedeno dvěma bateriemi 2xAA. Dálkoměr splňuje specifikaci IP 54, je tedy částečně prachuvzdorný a chráněna proti stříkající vodě ve všech směrech.

 

  • Nabízí velice flexibilní a užitečné použití přesně pro potřeby vašeho měření. Jeho velká, křišťálově čistá optika, spolu s datovým displejem v hledáčku a zaměřováním přes objektiv pomáhá odstranit veškeré odhady, a vzhledem k tomu, že bylo nově začleněno i zaostření, lze přístroj TruPulse 200 pohodlně používat dokonce i přes brýle.
  • Integrovaný senzor nabízí přesné a pohodlné výškové měření i z těch nestrmějších úhlů a jednotka dává možnost mezi Nejbližším, Nejvzdálenějším, Průběžným nebo Filter modelem pro lepší zaměřování cílů.
  • Mezi jeho další skvělé přednosti patří například i to, že dokáže provádět více než jedno měření. Dokáže vypočítat nejen horizontální a vertikální vzdálenost ale i vzdálenost absolutní, to vše pouhým stisknutím tlačítka.
  • Samozřejmě je pro lepší přenos dat k dispozici sériový port s rozhraním RS-232 popřípadě bezdrátové připojení pomocí Bluetooth.

Související produkty

MapStar TruAngle

MapStar TruAngle

MapStar TruAngle přesně dokáže změřit horizontální úhel, který může odkazovat na jakékoli požadované místo nebo směr. Při použití s laserovými…

Detail

T&D Pro

T&D Pro

T&D Pro je software vyvinutý společností Laser Technology speciálně pro použití v přenosových a distribučních sítích.

Detail

TruPulse 360

TruPulse 360

Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0.25 kg), který ke standardnímu měření horizontální vzdálenosti, vertikální vzdálenosti, včetně sklonu navíc…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU