> Výrobci > Laser Technology > TruPulse 360

TruPulse 360

TruPulse 360

Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0.25 kg), který ke standardnímu měření horizontální vzdálenosti, vertikální vzdálenosti, včetně sklonu navíc nabízí přesné měření azimutu. Právě díky přesnému měření azimutu je schopen měřit horizontální vzdálenost mezi dvěma body. Maximální rozsah měření dálkoměru je do 1000 m (2000 m u reflexních cílů) a pracuje s přesností +/- 30 cm, resp. +/- 0,25° pro sklon a +/- 1° pro azimut. Přístroj je napájen dvěma AA bateriemi a poskytuje ochranu dle standardu IP 54, je tedy částečně prachuvzdorný a chráněna proti stříkající vodě ve všech směrech.

 

  • Nabízí velice flexibilní a užitečné použití přesně pro potřeby vašeho měření. Jeho velká, křišťálově čistá optika, spolu s datovým displejem v hledáčku a zaměřováním přes objektiv pomáhá odstranit veškeré odhady, a vzhledem k tomu, že bylo nově začleněno i zaostření, lze přístroj TruPulse 200 pohodlně používat dokonce i přes brýle.
  • Integrovaný senzor nabízí přesné a pohodlné výškové měření i z těch nestrmějších úhlů a jednotka dává možnost mezi Nejbližším, Nejvzdálenějším, Průběžným nebo Filter modelem pro lepší zaměřování cílů.
  • Mezi jeho další skvělé přednosti patří například i to, že dokáže provádět více než jedno měření. Dokáže vypočítat nejen horizontální a vertikální vzdálenost ale i vzdálenost absolutní, to vše pouhým stisknutím tlačítka.
  • Samozřejmě je pro lepší přenos dat k dispozici sériový port s rozhraním RS-232 popřípadě bezdrátové připojení pomocí Bluetooth.

Související produkty

MapStar TruAngle

MapStar TruAngle

MapStar TruAngle přesně dokáže změřit horizontální úhel, který může odkazovat na jakékoli požadované místo nebo směr. Při použití s laserovými…

Detail

T&D Pro

T&D Pro

T&D Pro je software vyvinutý společností Laser Technology speciálně pro použití v přenosových a distribučních sítích.

Detail

TruPulse 200

TruPulse 200

Malý laserový dálkoměr nízké hmotnosti (0,25kg), který měří horizontální a vertikální vzdálenosti, včetně sklonu s jejichž pomocí vypočítává přímou…

Detail

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU