> Výrobci > GE Energy > Hydran M2

Hydran M2

Hydran M2
Výrobek firmy GE Energy Services – Syprotec (Kanada). Nejnovější systém pro on-line monitoring plynů v transformátorovém oleji.

Senzor, stejně jako předchozí systémy, detekuje hlavně H2 a CO (tj. klíčové plyny) . Je však doplněn v rámci jednoho senzoru o měření vlhkosti, která je vyhodnocována jako absolutní a relativní. Měření vlhkosti je pouze jedním z rozdílů oproti Hydranu 201R, tím dalším je přítomnost až 4 analogových proudových vstupů, které se používají na měření veličin jako je zátěž, teploty z různých částí stroje, případně teplota okolí. Díky tomuto je možno v reálném čase přímo v systému Hydran aplikovat výpočetní modely, jako je nejteplejší bod vinutí, vlhkost v tomto místě, teplota formace bublin, kumulativní stárnutí transformátoru, efektivita chlazení a další. Data jsou automaticky zpracována, archivována a v případě dosažení či překročení uživatelem nastavených hodnot jsou aktivovány binární výstupy i komunikace v digitální podobě.

Systém opět umožňuje jak lokální, tak vzdálenou správu, pomocí RS232, RS485, modemu či protokolu TCP/IP. Díky své robustnosti, odolnosti, rychlosti odezvy a komplexnosti funkcí se jedná o ideální monitoring pro všechny druhy transformátorů. Jednoduchá montáž umožňuje i snadné přemístění v případě potřeby. Systém je výhodný i z hlediska budoucího rozvoje, kdy je možno jeho funkce snadno rozšiřovat či jej začleňovat do rozsáhlých monitorovacích systémů. V případě zájmu nabízíme demonstrační instalaci našeho systému a zkušební provoz.

Díky robustnosti, odolnosti, rychlosti odezvy, komplexnosti funkcí se jedná o ideální monitoring pro všechny druhy transformátorů. Jednoduchá montáž umožňuje i snadné přemístění v případě potřeby. Systém je výhodný i z hlediska budoucího rozvoje, kdy je možno jeho funkce snadno rozšiřovat či jej začleňovat do rozsáhlých monitorovacích systém

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU