> Výrobci > InfraTec > ImageIR 8300hp

ImageIR 8300hp

ImageIR 8300hp

Chlazená termokamera pro vědecké účely s rozlišením 640 x 512px.

 

 

Pokud se Vám prospekt nezobrazuje správně, klikněte ZDE.

Základní specifikace:

Nový infračervený detektor pro zvýšení rychlosti snímání

Nová ImageIR 8300 hp s InSb-MWIR  FPA fotonovým detektorem poslední generace s rozlišením 640 x 512 IR pixelů je schopná nahrávat při plném rozlišení 355 Hz. S až třikrát větším FPS než předchozí modely se z kamery ImageIR stává nejlepší kamera v dané kategorii na trhu. V kombinaci s extrémně nízkými integračními časy je kamera vhodná na nejrychlejší procesy v průmyslových i vědecko-výzkumných aplikacích.

Zvyšte svou flexibilitu s použitím modulárního konceptu ImageIR

ImageIR 8300 serie je založena na modulárním konceptu, kdy si veškeré upgrady a zlepšení můžete zvolit zcela dle Vašich preferencích, ať už se jedná o motorizované objektivy pro lepší ostření, vysokorychlostní shutter pro zajištění uniformity obrazu při rychlých dynamických procesech nebo odlišného detektoru, který nejlépe odpovídá Vaším aplikacím.

Přesné měření při dlouhých záznamech

Skvělé stability při dlouhých termografických měřeních je u kamery ImageIR 8300 serie dosaženo výbornou izolací elektronických součástek. Tyto součástky emitují tepelnou energii a mohly by tepelně ovlivňovat optickou část nebo samotný detektor. Díky tepelné izolaci, která zcela odděluje tyto elektrotechnické součástky a optickou část s detektorem nedochází k žádným změnám kamery v průběhu měření.

Detekce velmi malých změn pomocí kvalitního teplotního rozlišení 20mK

Teplotní rozlišení (citlivost) odpovídá rozlišitelnosti nejmenších teplotních rozdílů vedle sebe a jejich následné zobrazení. Infračervené kamery ImageIR 8300 serie mají teplotní citlivost až 20 mK při 30 °C. Tím je zajištěno, že objekty i s tím nejmenším rozdílem teplot budou zobrazovány zcela ostře.

Okamžité sejmutí snímku

Přesné a rychlé ovládání detektoru ImageIR 8300 serie nabízí možnosti získání a analyzování termogramů během milisekund. Tím je zajištěno snadné měření i těch nejrychlejších teplotních a pohybových změn. Snímky mohou být ukládány rychlostí až 2500 Hz a tím poskytují skvělý náhled na rychlé děje.

Využijte možnosti různých filtrů pro co nejlepší výsledky měření

Specifická emisivita každého materiálu a jeho propustnost musí být zahrnuta do přípravy měření citlivými InfraTec infračervenými systémy. Se znalostí těchto parametrů lze využít možnost integrování filtrů. Na příklad spektrální pásmo pro tenké PE folie může být odstraněno v případě, že mají vysokou transmisivitu – jsou transparentní. V takovémto případě pak budeme snímat pouze teplotu vyzařovanou folií. Díky dlouholetým zkušenostem je  „TMV SS“ schopna doporučit vhodný filtr pro každou Vaši aplikaci. ImageIR 8300 serie může obsahovat až 4 teplotní filtry ve spektrálním kotouči, přičemž kamera může obsahovat 2 spektrální kotouče. Tato kombinace nabízí až 25 možností různých kombinací filtrů. Protože jsou filtry blízko detektoru, zamezuje se tím zkreslení a zároveň je možné použít filtry o menších velikostech a tím nižších cenách.

Rozšiřte teplotní rozsah, který bude kamera automaticky rozpoznávat

Teplotní měřící rozsah kamery ImageIR 8300 může být rozšířen pomocí karuselu uvnitř kamery. Motorizovaný karusel může být kontrolovaný samotnou kameru, kdy je automaticky rozpoznán a nastaven nejoptimálnější teplotní rozsah. V případě použití jednoho karuselu pro spektrální filtry a druhého karuselu pro teplotní filtry získáte s kamerou ImageIR 8300 vysoce flexibilní systém

Související produkty

ImageIR 9300

ImageIR 9300

Špičková chlazená kamera pro plnění vysokých požadavků v oblasti R&D.

Detail

ImageIR 10300

ImageIR 10300

Nejvýkonější chlazená termokamera z řady ImageIR pro ty nejnáročnější vědecké aplikace.

Detail

IRBIS 3

IRBIS 3

Profesionální software pro zpracování dat z termokamer

Detail

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail