> Výrobci > InfraTec > ImageIR 9300

ImageIR 9300

ImageIR 9300

Špičková chlazená kamera pro plnění vysokých požadavků v oblasti R&D.

 

 

Pokud se Vám prospekt nezobrazuje správně, klikněte ZDE.

 

Základní specifikace:

ImageIR 9300 byl vytvořen kvůli vysokým požadavkům v R&D sektoru pro nedestruktivní testování a pro monitorování procesů. Jejich modulární struktura optické části, detektoru a rozhrání tuto kameru dělá ideální pro všechny použití.

Integrovaný triggrovací nástroj

Kamera ImageIR je osazena snapshot detektorem společně s triggrovacím rozhraním. Je tedy schopna velmi přesného a opakovatelného triggrování. Dva příslušné konektory In/out slouží pro ovládání kamery popřípadě generování digitálního signálu pro externí přístroje. Dva digitální kanály streamující data mohou být synchronně nahrávány společně s triggrovacím vstupem. Dodatečně digitální a analogový vstup/výstup  jsou k dispozici pro připojení společně s rozhraním IRBIS 3. Veškeré dodatečné informace budou navíc uloženy přímo se snímky. 

Odstraňte chybná měření použitím nejvyššího geometrického rozlišení 1,280 x 1,024 IR pixelů

Kamera ImageIR 9300 serie je osazena chlazeným FPA fotonovým detektorem s rozlišením 1280 x 1024 V kombinaci s perfektní teplotní citlivosti 25mK, vysoké záznamové frekvenci 106 Hz při plném rozlišen a velmi nízkým integračním časem v řádu mikrosekund nabízí možnost využití v nejširším spektru možných aplikací.

10 GigE rozhraní pro zvýšení přenosové rychlosti

Nové 10Gigabitové Ethernet rozhraní pro high-end kamery série ImageIR nabízí extrémně rychlý přenosový standard s NIC speciálně navrženým a vytvořeným firmou InfraTec. Přenos je zajištěn optickým nebo elektrickými moduly nazývající se SFP+, které jsou snadno vyměnitelné. Pro všechny modely ImageIR 9300 s rozlišením (1,280 x 1,024) IR rozlišením detektoru toto rozhraní zprostředkovává rychlost snímání dat až 106 Hz. Uživatel může jednoduše a spolehlivě přenášet a ukládat velké objemy dat. 10GigE vlákna s SFP+ moduly nabízí přenos dat až na 10 kilometrů s velmi nízkým vlivem šumu na data. Standard SFP zajišťuje zpětnou kompatibilitu s GigE rozhraním. Tato kombinace zajišťuje jednoduché použití kamer s 10 Gigabitovým Ehernetem v již zavedeném systému- při snížení přenosové rychlosti.

Detekce malých defektů pomocí vysokého teplotního rozlišení 20mK

Teplotní rozlišení (citlivost) odpovídá rozlišitelnosti nejmenších teplotních rozdílů vedle sebe a jejich následné zobrazení. Infračervená kamery ImageIR 9300 serie mají teplotní citlivost až 25 mK při 30 °C. Tím je zajištěno, že objekty i s tím nejmenším rozdílem teplot budou zobrazovány zcela ostře.

Komplexní termografický vyhodnocovací nástroj pro rychlé operace

Software IRBIS 3, vytvořen firmou InfraTec je součástí kompletního balíčku kamery ze série ImageIR. Pohodnlný a profesionální software IRBIS 3 professional nabízí široké možnosti analýzi, editačních nástrojů pro náročné měřící procesy. Kombinace ImageIR společně s profesionálním termografickým systémem je plně dostačující pro všechny široké spektrum aplikací a je udáván jako standard pro vědecko-výzkumné a kontrolní účely.

Využijte výhody modulárního konceptu InfraTec kamer

Uzavřený hliníkový kryt uzpůsobený pro průmysl je velice kompaktní a dostatečně chrání citlivé senzory a elektronické součástky i při těch nejnáročnějších aplikacích. Obdivuhodná vlastnost je nízká hmotnost. Modulární design nabízí možnost uzpůsobit si kameru dle Vašich požadavků ať už při nákupu, či dodatečně. Kamera je vybavena push-on konektory pro zajištění vysokého stupně ochrany.

Související produkty

ImageIR 8300hp

ImageIR 8300hp

Chlazená termokamera pro vědecké účely s rozlišením 640 x 512px.

Detail

ImageIR 10300

ImageIR 10300

Nejvýkonější chlazená termokamera z řady ImageIR pro ty nejnáročnější vědecké aplikace.

Detail

IRBIS 3

IRBIS 3

Profesionální software pro zpracování dat z termokamer

Detail

Rychlý dotaz


Novinky na Váš e-mail