> Výrobci > GE Energy > Hydran 201R

Hydran 201R

Hydran 201R
Výrobek firmy GE Energy Services – Syprotec (Kanada). Přístroje HYDRAN (nejprodávanější systém na světě – cca 25.000 prodaných kusů!) včasně varují před vznikem a rozvojem poruchy, jež by mohla vést k poškození zařízení a neplánovaným výpadkum provozu. Umožnují upozornění obsluhy na potřebu diagnostiky nebo nápravných opatření

HYDRAN 201R model i je inteligentní monitor poruchových stavů, jenž zobrazuje kompozitní hodnotu množství plynu v ppm, které jsou generovány  poruchou. Přístroj též umožnuje externí komunikaci. HYDRAN 201R Model i se skládá z inteligentního čidla HYDRAN 201T, jednokanálové řídící jednotky HYDRAN 201C-1 a software
HYDRAN HOST.

Hydran 201 T je sonda, která se připojuje na ventil transformátoru, kde monitoruje plyny rozpuštené v dielektrickém oleji. Hydran 201C–1 provádí komunikaci s externími systémy, zobrazuje hodnoty a alarmy na displeji, společně s generováním poruchových a limitních signálů - alarmů.

HYDRAN 201R s modelem "i" se vyznačuje snadnou instalací na olejem plněná elektrická zařízení. Provádí monitoring plynů rozpuštěných v oleji na následujících zařízeních, bez ohledu na to, zda-li se jedná o zařízení nová, často opravovaná, nebo chronicky přetěžovaná. Monitorovány mohou být: Výkonové transformátory, Reaktory, Auto transformátory, Měřicí transformátory, Transformátory obloukových pecí, Regulační transformátory, Distribuční transformátory, Přepínače odboček, Olejem chlazené výkonové kabely.

Měření se provádí kontinuálně na stále proudícím vzorku oleje. Senzor je připojen na stávající ventil, obvykle o průřezu 1,5“ – v případě potřeby nabízíme široké spektrum dalších rozměrů.

Díky analogovým výstupům je snadno začlenitelný do nadřazených systémů či systému SCADA. Umožnuje též automatizované vyhodnocení naměřených hodnot, ukládání do vnitřních pamětí, signalizaci do nadřazených systémů pomocí binárních výstupů a samozřejmě dálkovou parametrizaci a vyčítání dat pomocí digitálního přenosu (RS232, RS485, modem atd.). Vyniká dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a odolností i v extrémních klimatických podmínkách. Systém je určen pro nasazení na transformátory, které uživatel považuje za významné z hlediska provozu.

 

VYPRACUJEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU